Наші послуги

Букети і композиції з живих квітів, весільна флористика, оригінальні сувеніри і вишукані подарунки — все це та багато іншого Ви знайдете у квітковій крамничці "Декор Центр".

Разом із квітковою крамничкою "Декор Центр" Ви зможете прикрасити весілля живими квітами і зробити цей день дійсно незабутнім, привітати близьку людину розкішним букетом чи здивувати унікальним подарунком. Крамничка "Декор Центр" пропонує: живі квіти букети композиції з живих квітів на різну тематику квіткові корзинки весільну флористику весільні букети бутоньєрки вітальні букетики для гостей декори для келихів і свічок декори для весільного авто оформлення живими квітами банкетного залу, арки сувеніри і подарунки картини м’які іграшки посуд декори зі штучних квітів, обереги статуетки декоративні шкатулки оформлення подарунків У квітковій крамничці "Декор Центр" Ви зможете обрати подарунок до будь-якого свята.

Асортимент товарів постійно оновлюється і поповнюється цікавими тематичними новинками до Нового року, Дня Святого Валентина, 8 Березня, Великодня та інших свят.